ÖZEL DİKİM

ÖZEL DİKİM

Özel dikim gelinlik modellerimizde sizlerin beğeneceği bir model bulabilmeniz amacıyla bütün dünyadan çok değişik model koleksiyonlar koyduk.Model atlamadan bu gelinlik modellerine bakarsanız mutlaka beğeneceğiniz gelinlik modelini bulacaksınız.

Eğer bizim gelinlik modellerimizden seçmeyip sizin kendi modeliniz varsa onu da birebir aynı iade garantili olarak dikiyoruz.

MODELLERİN DİKİMİ

İlk olarak gelinlik veya nişanlık modelinizi sitemizdeki modellerden arasından veya istediğiniz herhangi bir yerden seçiyorsunuz. Modeli internet sitemiz üzerinden siparişle veya telefon ve e-posta yolu ile bize bildiriyorsunuz.

Modelinizin dikimi konusunda veya danteli,boncuğu,kumaşı hakkında bilgileri size veriyoruz . Modelinizin nasıl olacağına kesin karar verdikten sonra beden ölçüleriniz terzilerimiz tarafından alınarak dikim işlemlerine başlanmaktadır.

Gelinliğinizi veya nişanlığınızın dikim işlemleri tamamlandıktan sonra kontrol ediyorsunuz ve showroomlarımızda üzerinize giyip deniyebiliyorsunuz.

ÖLÇÜ

Gelinlik, nişanlık, abiye dikim işlemleri için ölçülerin bir uzman tarafından alınmasını veya mağazamızda terzilerimiz tarafından alınmasını tavsiye ediyoruz.